Ma i nije baš u zadnji čas... samo što, kao i obično, stari ukrasi ničim nisu izazvali "klik" koji bi me inspirirao. Ili se ne slažu sa ukrasima planiranim na novogodišnjoj jelci, ili se ne slažu sa stolnjakom.. Pravi razlog leži u činjenici da sam bijesna na samu sebe što ne znam rasporediti vrijeme i čini mi se da nakrcam sebi previše obaveza koje me dave.
Moja mala susjedica naučila je novu riječ. Avangarda. Koju upotrebljava u svim situacijama koje imaju i nemaju veze sa raznoraznim inovacijama. I sjetila sam se nje dok sam sjeckala nogavice nekadašnjih srebrenih hlača (ne mogu vjerovati da sam JA to nosila!).
Sjajna tkanina izrezana na pravokutnike...
U svakom slučaju, moja avangarda nije odraz inovacije i eksperimenta koji ide ispred svoga vremena, nego najobičnija "ho-ruk" instalacija, odraz ovog uskovitlanog ritma kojeg sam si nametnula... rezultat onoga "neću šiške, neću vrpce, neću čipku, neću zvijezde, nećuuu..."
Preklopljena na trokut, pa opet na trokut... zaliha dugmića i pribadača ovdje mi je dobrodošla...
Uz dugmiće svijetlih nijansi pribola sam i cvjetiće sa jelke iz ranijeg posta
Nadam se da ću dogodine uspjeti pronaći kutiju sa ukrasima i na vrijeme objaviti post o novom adventskom vijenčiću.
Kako god, ovaj adventski vijenac slaže se i sa stolnjakom i sa novogodišnjom jelkom.
Želim vam svima puno slobodnog vremena i mudro planiranje blagdana:)
Eda




































