U kojem tonu napisati post nakon tri mjeseca? Odakle ću krenuti, prvo sa isprikama, ili da se pravim kao da sam cijelo vrijeme prisutna?
Možda bih izabrala ovu drugu varijantu da ovaj čudan internet svijet koji nas je sve zajedno povezao nije nekako dočijukao da sam bila u problemima... pa su neke drage osobe počele "čačkati" i pitati i opet pitati, a ja nekada imam volje pa opet nemam ni snage ni volje pisati..
Ukratko: prometna prije dva mjeseca. Svi živi. Auta više nema. Nitko nije slomljen. Ugruvani, netko sa potresima mozga (s epicentrom u Dugopolju, kaže moj sin).
Natučena. Šanc još uvijek obožavam jer mi je glava bez njega preteška. Nisam više ljubičasta. Nisam ni zelena. Ali jesam ljuta. Zato jer je netko nepažnjom ugrozio moju obitelj i učinio da nas tjednima sve boli. Pa nisam ljuta nego sretna jer imamo jedno drugo. Pa sam zahvalna jer pišem ove retke. Pa sam opet ljuta jer hoću biti ljuta. Pa sam tren poslije najsretnija na svijetu.
I na blog sam bila ljuta. Zato jer je prašnjav, nijem i nije me htio potaknuti na akciju. Tek jedan mali Sinišin mail i poziv na igricu koju organizira "Uređenje doma" podsjetili su me da ja ovaj moj blog i ono što radim u stvari jako volim.
Volim reciklirati stvari. Gledati kroz neki predmet sve dok se ne upali lampica. Nisam bila u stanju ovih tjedana baviti se cvijećem onoliko koliko sam planirala "prije". Pa sam "sadila" cvijeće od tankog bež i bijelog konca:)
Preobična. Treba joj malo bijele boje, tkanine i konca.
Heklana čipka i rascvjetana košara...
U ožujku sam napravila dvadesetak obruča od vrbinog granja, nemajući nikakvu posebnu ideju na koji način ih iskoristiti...
Košara je napravljena za jednu dragu gospođu... tek trebam odlučiti kakvim je sitnicama napuniti:)
Sa druge strane tek jedan jedini cvijetak...
Umalo da zaboravim. Moj sin i ja živi smo samo zato jer sam vrisnula. Pa se ON prepao i skrenuo volan u pravom smjeru. Zato, drage moje, koliko god oni prigovarali i gunđali, kad god smatrate da je potrebno - vrištite! Iz petnih žila! Vjerujte mi na riječ, taj prodoran i iritirajući ženski vrisak može vam spasiti život!
Eda


















































